My thoughts

Co bylo?

22. listopadu 2013 v 18:28 | Clair
Ahoj všichni,
nevím jestli jsem zpátky, zřejmě jo, ale nechci to zakřiknout :-)

Takže jak si teď vedu? Vzali mě na gympl, takže jsem v září nastoupila a doufala že budu mít prima třídu, najdu si nějakou tu kámošku a ještě lepší by bylo, kdybych potkala kluka mých snů!!! Vím byla jsem hodně naivní, ale tak co, člověk přece může snít ne? To první se mi splnilo, ale kámoška a kluk asi budou muset ještě pár let počkat...

S jídlem se to má velmi špatně pořád střídám období, kdy se přejídám a kdy nejím, postupně se ty přejídací prodlužují, dokonce jsem to i řekla mamce a doufala v zázrak, ale nic. Podle mě si myslí, že když mluvím o přejídání mám na mysli půlku čokolády, ale tak to bohužel není. Navíc ona se cpe furt a nevečeří, aby prý nebyla tlustá, prostě ohromní logika.¨

O prázdninách jsem dokonce měla 50 kg, ale asi před dvěma týdny jsem měla 55 kg a teď už se radši nevážim. Vím že to není moc, ale mně jde o to jak jsem k nim přišla - čokoládama, kokama a kdovíčimještě? (mimochodem jak se tam píšou mezery?) To prostě není správné!

Omlouvám se, říkala jsem si, že napíšo něco pěkného a ono z toho vylezlo tohle.

Dokonce už jsem týden a půl jedla normálně, ale pak jsem začala jíst a jíst a jíst. Problém je, že nemůžu přijít na to proč to dělám. Většinou když něco peču, ale to je jen asi třetina. Navíc minulý školní rok jsem to vždy za celý další den ve škole s čtyřma a půl hodinami tance vycvičila, ale teď? Už to nejde a začínám to na sobě vidět.

Už jsem si uvědomila spoustu svých chyb. Třeba tu úplně první a to že jsem chtěla zhubnout - to byly akorát svaly co jsem měla na nohou! A tu druhou, že jsem začala jíst tak málo, že to mému tělu prostě nestačilo a začalo si to vybírat večer.

Já prostě nevím jak dál.

PS. Chtěla jsem sem dát svou fotku z léta, ale po tom co nám ve škole pouštěli film o tom jak je internet nebezpečný radši ne.
PPS. Opravdu to měl být pozitivní článek.

Zkoušky

21. dubna 2013 v 17:11 | Clair
Takže zítra jdu na zkoušky a už od minulého víkendu si řikam, že si určitě dam čokoládu, aby mi to líp myslelo. Dnes jsem si řekla, že si jí dam místo dopolední svačiny, ale teď nějak nevím. Fakt nevim a už na to myslim strašně dlouho, protože mně nejde o to že to je čokoláda a má hodně tuku a tak, ale co když potom budu mít hlad nebo já nevim cokoli jiného. Asi to je hlavně nervama z těch zkoušek, jestli se nedostanu ani na jednu školu, tak jsem v háji, ale každopádně mi ještě zbývají dva a kus měsíce každý ráno hodina a půl s příšernou profesorkou. Nenávidim jí a nenávidim sebe za to, že to hlavně kvůli ní chci odejít. Prosím poraďte co zítra k té svačině.

Rules

6. dubna 2013 v 21:31 | Clair
Takže tohle všechne se teď budu snažit dokázat a dodržovat.
  • Dostat se na gymnázium.
  • Každý den se alespoň půl hodiny doma učit (každý den střídat matiku a češtinu)
  • Ve všední dny 1000 kcal, přičemž většinu dopoledne.
  • O víkendech 700 kcal.
  • Od čtvrtka do neděle večeřet v šest (v pondělí, v úterý a ve středu mam totiž školu do půl sedmé)
  • Nic nejíst po večeři, s tím souvisí neříkat si: "Večer budu JEN večeřet."
  • Cvičit každý všední večer alespoň 15 min, o víkendu cvičit dopoledne půl hodiny.
  • A to nejdůležitější užívat si modernu a snažit se snažit na klasice a to dokážu, jen když ji budu ignorovat.

The one

18. března 2013 v 22:13 | Clair
Když byste někomu kdo mě zná řekli, že s někým chodím, vysmál by se vám. Všichni co mě znají si myslí, že mě kluci nezajímají, ale není to pravda. Každý den doufám, že potkám někoho, kdo se mi bude alespoň líbit a zatím nic a to mě štve. Pravda je. že na škole máme dva a půl kluka, ale v metru a v tramvaji jich přece potkávám hodně, ale ještě nikdy jsem si při pohledu na některého z nich nepomyslela: "Ten je nádherný, s tím bych chtěla chodit."
Chtěla bych mít někoho, komu bych mohla říct, jak moc ho miluji, koho bych mohla držet za ruku, komu bych se mohla vyzpovídat, kdo by se vyzpovídal mně, kdo by na mě čekal před školou, nebo já bych čekala na něj a když bych ho tam uviděla, pomyslela bych si pokaždé a znovu, ten je tak krásný a usmívá se jen a jen na mě, pak bych k němu přiběhla, objali bysme se a políbili se.

Jídlo

12. března 2013 v 21:35 | Clair
V tuhle chvíli chodim na obědy, protože jsem asi před měsícem mamce řekla že na ně nechodim a ona mě tam donutila chodit. Problém je v tom, že se tam pokaždé přejim, protože mi je blbý vracet jídlo, před kuchařkama ani ne, ale spíš před spolužákama.
Takže jsem se rozhodla, že se na ně vykašlu a vždy si k obědu dám celozrný chleba se šunkou a salátem nebo něco podobného, což mi stejně chutná více než oběd. Tenhle týden, ale budu muset dochodit, protože je mam koupený a já nechci jen tak do vzduchu vyhodit sedmdesát osm korun. Ale snim jen pulku a ať si ostatní říkaji co chtěji.
K snídani si budu dávat ovocnou přesnídávku, k první svačině jablko a k druhé nějakou sušenku, nebo si něco koupim v pekárně. Večeřy jsou nejhorší, protože se nacpu u večeře s rodinou a potom si ještě dám třeba čtyři řádky čokolády. Čokoládu nechci úplně vyškrtnout z jídelníčku, ale přece jí nemůžu sníst tolik na posezení.
Můj sen je mít pod padesát kilo a doufám že jsem schopná si ten sen uskutečnit.

Nový začátek

12. března 2013 v 21:22 | Clair
Ahoj,
jsem úplně obyčejná holka, která neví co chce od života, ale jediné co vím je, že chci zhubnout. Je mi patnáct za týden šestnáct, měřím 179 cm a vážím 54,9 když se moc nehlídám. Možná si říkáte, že to je hodně málo, ale ono nezáleží na váze, zaleží na tom, jak se člověk cítí a já se chci cítit hubená.
Právě prožívám těžký období, protože jsem před dvěma a půl roky odešla z gymnázium na taneční konzervatoř, kde jdem mimochodem začala přibírat, ale o tom někdy jindy. Takže, už od ledna přemýšlím o tom že by se vrátila na gympl. V tuto chvíli se to má tak, že do konce března musim udělat rozdílové zkoušky z matiky, chemie a fyziky, abych tam mohla 1. dubna nastoupit.
Učení se nobojim, jediné z čeho mám strach jsou lidé. Oni spolu už chodí půl roku, vídají se každý den a já tam k nim mam přijít, bože já tak nechci, jestli se mi to povede a já tam nastoupim tak se 1. dubna ráno asi složim.

Against sweets

20. ledna 2013 v 19:08 | Clair
Hi everyone,
in Friday I tell to myself: "No more sweets or chocolate next week." Like everybody knew it , my mom bought me Triolade, that´s chocolate. I alredy ate more then half of it. And today me and my family, we had lunch at my grandparents. I think that all of us know grandmothers. Grandmom gave me big Milka chocolate. But I hide it and I deceded to hide every chocolate I will get. I should not take care about sweets, cause if I hold to not eat it, my brother do it for me. And the hidding chocolate, I unpack them at some party, but I will not eat only one of it.

 
 

Reklama